Premio Marco Panzani 2021

Welke deelnemer van #GirodAmbiance viel het hardst terug in het klassement tussen de 1e rustdag en het einde van de Giro d’Italia?

Eindstand

TeamPlaatsverliesStartpositieHuidige
Robin T9296188
dvdha8571156
Frein Galle8599184
Niet Edwin82101183
VermeylenS7463137
ellenbxl7473147
Ignace Borde721486
ArneDW7049119
Tipsnstars (TH)68674
UwDienstwillige6848116
Baneegij6898166
SmetleedsOrakel6746113
VDPRuben6376139
Cignalu62113175
CasperH61100161
Stefaan Bracke6060120
@debrabandere562177
devmitch56130186
tomvermeersch552075
Eddy Evenepoel5472126
FrederikBarbier5361114
wowi502878
bertvl4867115
JasperB48144192
jevaly474390
Marliesvdwalle465298
Boemelenkwak45149194
@johanhoorne42104146
Andries42158200
vossse41132173
siemonvb3862100
@tomvijt3891129
wim gabriels375693
Steven36541
filipaertsdigi362460
Vai vai Mauro351954
Gingivitisz3468102
OnnoVandewalle34142176
Mats O_d_B33437
StevenVanLaecke323971
moa32112144
Bontempi31107138
pascaldhelft31127158
Artillerie3079109
KSchatteman292251
Anneke G29151180
WoutV_28126154
Fouad Belarbi275885
BertV27123150
CamilleHuysmans26156182
tonyblixa243862
samcareel232649
QuintenCoucke223557
cordeels223759
SamSosef22114136
PurnellePro22131153
SvenR21324
Bart Vackier213455
GroeneSteenvrtr2190111
Djoepe21157178
WinstonWolfe204464
BramVO20154174
Oniel199720179199
Toon_huybrechts19827
Tim_M1993197796
Verwee19103122
desmaelenes19177196
WimVanh181836
sgeysenbergh18171189
TomDeeCee18175193
IwanPas18185203
Ivan086717143160
PJ Wesemann15180195
Maarten_H145468
Dirk Meulemans1493107
KoeRSpee14173187
Dusse13110123
TijlD13135148
Laura K13164177
YannickM11116127
laurensdk10121131
Marginaal9189198
Fahim De Leener9200209
DpDaaf83644
rafvan74047
de koeke79299
@GeertDG6915
@_jona_s_63238
Gielat68692
velodirk5162167
@verwijd43135
Smetsic46670
R.u.u.d.664148152
Sammy Van Geel33033
JHoremans3140143
Ruben_a_maes3204207
TomB3207210
Team Wada279
janbiker2102104
Nowhere20202195197
CheyenneDC2206208
maxdupantalon123
Ward Swinnen15758
Cies1168169
Yannicksportkot011
Filiberreke01212
Congoberg0170170
Bart Derwael-12928
Barend-13332
Jimmy270476-1166165
@dweezzill-1203202
Fravala-21311
Max's Cycling T-21513
PRIJSBIEJEST-22523
Brampierre-26563
Sanderucci-28280
DoorDeBoter-2183181
Frank Baens-3188185
Ketels-3209206
@vanblaeretom-4106
Kirsten-Wim-4117
Boonen doet niet mee-4205201
Caspa-4208204
Bramaritaan-58176
Imar2000-5106101
KobeDT-5169164
Nena-5210205
MaartenG-6111105
Sylvain-6138132
Simon Nichelson-6178172
Deadmanhay-78982
De Brouwerij-8176168
Klaas V-8199191
Passengercis-9139130
Emile Wallays-112716
Billie Wolfs-118069
De Eddy s-11152141
Dieter De Vos-11153142
JECL-11201190
Chilipepper-12175
ashlarmarketing-127866
Benjanbaz-134229
Steff-13134121
@deskepr-14162
And1-14120106
Jasper De Jonge-14147133
Lkerremans-155540
@JVerlaeckt-16133117
De Waaslandwolf-16165149
Jverhelst-1710588
BartClaus-17129112
chr_martens-17174157
Karolien C-18197179
Meilleur Grimpeur-19234
Gryzo-20191171
Schieleneir-2111897
Niels Hurkmans-224725
iOnAsJ-236946
peter vanderhey-238865
ingeg-23163140
Mr. Prono-249773
Robbinende-24159135
YtseVergote-274518
Tweetniet-277043
Jelle VdB-28136108
deluchtfietser-28190162
DuCKonWCS-295930
bartman-305121
Arbiter-31155124
Eek-327442
Eline V-32187155
donfabio73-33418
Wouter_Peeters-33192159
LucVelghe-3411581
Steeke-34137103
Bospinguin-35198163
kreejs-365014
StephanFiers-365317
Hannessson-3712891
kristienbeyens-37182145
BartDeHert81-3811779
Tandwielrafels-398445
@PhilVerlinden-399556
mie b mol-3912283
Ardoisier Foutu-42160118
FC Tutje-44172128
Bart__VH-456419
KevinL-51161110
Kennethc-51202151
stedewi-5211967
Jelle vdd-538734
DenBokkerijder-5312572
Lucien Dechoses-548531
VeroniqueNolens-557520
glenn485-559439
Bernard Postich-5610852
Peemedic-5615094
Anthonywims-60194134
@Vuurdistel-68193125
BietjeDB-738310
WannesV-8310926
dvdb-8316784
drwbe-8618195
lewismoenjos-9214553
ArtNouvélo-9314148
Tim0106-9614650
blitzbroeks-9718689
Sammy7000-10212422
Bakrat-10919687
Isidro Nozal-12318461