Tutti Punti Spumanti 2021

Wie scoort in de Giro d’Italia opgeteld de meeste punten met het puntenklassement, het bergklassement en het jongerenklassement?

Eindstand

PlaatsTeamTwitterPuntenBergenJongerenTutti Punti
1Yannicksportkot@Yannickvds14313262682025
2Filiberreke@filiberreke14502582891997
3Kirsten-Wim@kirigijselinckx14293092581996
4Chilipepper@KristofVanoost13623192991980
5@deskepr@deskepr12864262661978
6Team Wada@SlagerJelmer14133392171969
7Max's Cycling T@CyclingOpinions13733192741966
8Emile Wallays@E_Wallays13493132781940
9SvenR@SvenRooms13502852951930
10Fravala@FrankVanLaeken13643352241923
11PRIJSBIEJEST@prijsbiejest12274002721899
12Toon_huybrechts@toon_huybrechts13383012551894
13Sammy Van Geel@wittesammy12673562631886
14Steven@wine_raider13592692521880
15kreejs@kreejs13403292081877
16@verwijd@verwijd12204392021861
17maxdupantalon@maxdupantalon13332662591858
18samcareel@CareelSam12823032611846
19StephanFiers@stephanfiers12623182621842
20Benjanbaz@Benjanbaz12903022491841
21Vai vai Mauro@wouddemasure13022622731837
22donfabio73@donfabio7312303832171830
23@GeertDG@geertdg12792902551824
24Meilleur Grimpeur@GertJan7812552752901820
25WimVanh@WimVanhaecke12353552211811
26bartman@bart_de_man12282992811808
27Bart Vackier@bart_vackier12622902551807
28VeroniqueNolens@veroniquenolens12282842901802
29Bart Derwael@panenka_bart13002812211802
30Jelle vdd@salveggio12302922801802
31DpDaaf@DpDaaf12412992551795
32iOnAsJ@iOnAsJ11893102961795
33glenn485@glenn48512173192581794
34Lkerremans@LKerremans12153192561790
35Niels Hurkmans@NielsHurkmans12263092521787
36KSchatteman@KSchatteman12512572721780
37BietjeDB@BietjeDB11863672251778
38Bart__VH@Bart__VH11633562591778
39@vanblaeretom@vanblaeretom12343262171777
40Lucien Dechoses@lucasdelascosas12303252181773
41@_jona_s_@_jona_s_13332352051773
42Tweetniet@t_weetniet11812922831756
43Tim0106@tim010612222233051750
44WannesV@wa_ver11623142591735
45Sammy7000@sammy700011753012581734
46StevenVanLaecke@stevenvanlaecke12052882391732
47ashlarmarketing@ashlarmarketing11632992621724
48Bramaritaan@Bram12311852472791711
49YtseVergote@YtseVergote12152932021710
50filipaertsdigi@filipaertsdigi12672461931706
51mie b mol@miebmol11502672811698
52Ward Swinnen@swinnen_ward12292662021697
53Mats O_d_B@Mats_O_d_B12192352361690
54BarendBarend Wijnreder11852502521687
55Eek@WEekhof11382972521687
56DuCKonWCS@cabooteratwork11622522721686
57Tipsnstars (TH)@tipsnstars12752301811686
58Fouad Belarbi@bela_fouad11672512681686
59cordeels@cordeels12432342081685
60rafvan@rafvan10733702391682
61tomvermeersch@tomvermeersch12522741501676
62wowi@wouterWillaert11962961811673
63Tandwielrafels@randrafels11342832521669
64Ignace Borde@Borde1095045612462311801657
65Smetsic@Smetsic11282692591656
66lewismoenjos@lewismoenjos10723032781653
67peter vanderhey@petervanderhey610923062521650
68Marliesvdwalle@Marliesvdwalle11962701811647
69Billie Wolfs@billiewolfs11102802551645
70Hannessson@Hannesson10522123691633
71Gingivitisz@Gingivitisz11702202401630
72QuintenCoucke@TheRealCouckje11042522661622
73SmetleedsOrakel@smetleedsorakel11612192331613
74Jelle VdB@jellevdberghe11322891901611
75wim gabriels@wimgab11592781731610
76Bernard Postich@bpostiche10562822521590
77WinstonWolfe@mathvermeulen11711992181588
78Brampierre@brampierre11442202211585
79LucVelghe@LucVelghe11322631901585
80ArtNouvélo@andreastwit10133042601577
81And1@AndriesLagae10612532621576
82Verwee@pverwee11782021951575
83siemonvb@siemonvb11582621531573
84@debrabandere@debrabandere12431461821571
85@PhilVerlinden@philverlinden10502622571569
86Schieleneir@gunterderyck10782822091569
87Sanderucci@Sanderucci10412432831567
88tonyblixa@tonyblixa11302511851566
89dvdb@dvdb1710213102241555
90UwDienstwillige@UwDienstwillige10792592131551
91Eddy Evenepoel@libinwout11752251511551
92@Vuurdistel@vuurdistel10333371801550
93drwbe@wouterdr10572652271549
94CasperHCasperH12151531771545
95ArneDW@ArneDW11792111511541
96Gielat@GieVanlommel11412631361540
97FrederikBarbier@FrederikBarbier11852051501540
98de koeke@dekoeke10962831591538
99jevaly@jevaly8511422121801534
100janbiker@janbiker11232991061528
101VermeylenS@VermeylenS10152372751527
102Deadmanhay@deadmanhay10972262021525
103stedewi@steventwts10733131361522
104Jasper De Jonge@dejongejasper9992442781521
105Imar2000@imarvanden10652272231515
106Maarten_H@hertoghsmaarten11612161361513
107BartDeHert81@BartDeHert8110942781351507
108Dirk Meulemans@meuleke10302861911507
109Isidro Nozal@vremdetweet9614081361505
110bertvl@BertVanLoock11681841511503
111VDPRuben@VDPRuben11442081511503
112BakratEva Sinjan8883602541502
113MaartenG@Martincito_G10452342231502
114Sylvain@Sylvain_dw1110862411691496
115BartClaus@bartclaus10842661421492
116ellenbxl@ellenbxl11531871521492
117Tim_M1993@Tim_M199311552151211491
118@JVerlaeckt@JVerlaeckt11581931361487
119laurensdk@laurensdk10952081741477
120Mr. Prono@jaspermeynen10472062231476
121Ardoisier Foutu@stijnfest61611222261271475
122DenBokkerijder@Denbokkerijder10482341901472
123Jverhelst@jjverhels11022051551462
124Steff@TheDoubleFF77710822281421452
125moa@mtthsc10961911641451
126GroeneSteenvrtr@steenvrter11321721461450
127Artillerie@driesteuwen10942141411449
128YannickM@Yannickmartin410951761751446
129pascaldhelft@pascaldhelft10601732091442
130Bontempi@brackejan10752011561432
131Stefaan Bracke@bracke_stefaan10422401481430
132KevinL@KevinLaurier9743051461425
133SamSosef@SamSosef10851861521423
134Dieter De Vos@ddevos8110602221361418
135Dusse@dusse_10841761511411
136FC Tutje@roz_theo9263431351404
137Robbinende@robbinende10582001421400
138@tomvijt@tomvijt8902472561393
139@johanhoorne@johanhoorne10791661381383
140Steeke@steeke9122122561380
141Bospinguin@van_lindt10002481291377
142blitzbroeks@blitzbroeks9872121751374
143Peemedic@peterleduc9312412011373
144BertV@geenGert10582061071371
145dvdha@d_vdHa11051571071369
146Baneegij@Baneegij10331621731368
147chr_martens@chr_martens10351621691366
148JHoremans@J_Horemans10411851361362
149WoutV_@WoutV_1039227941360
150kristienbeyens@kristienbeyens10341891351358
151R.u.u.d.66@Buitenadem6610401561601356
152Frein Galle@bertdhondt10701371421349
153Niet Edwin@erwindb10121611731346
154Wouter_Peeters@Wouter_Peeters10351871231345
155velodirk@VeloDirk1060215701345
156De Waaslandwolf@dewaaslandwolf10082321001340
157Ivan0867@ivanverbruggen1068176961340
158Cignalu@thecignalu9642201561340
159De Eddy sEdward9732121541339
160Anthonywims@anthonywims9362411581335
161Congoberg@JVanCauwelaert10191851241328
162CamilleHuysmans@djaycee689702011501321
163PurnellePro@biekepurnelle1032198691299
164KobeDT@KobeDT10111471351293
165OnnoVandewalle@OnnoVandewalle9681951231286
166Passengercis@Passengercis9342021411277
167TijlD@tijldelannoy9631691451277
168Laura K@LKeustermans9671471631277
169Arbiter@ArbiterOfTweets9241621731259
170vossse@Devos_Dieter8991751851259
171 BramVO@BramVanopbergen9132041381255
172DoorDeBoter@bnt_benoit9801521231255
173ingeg@inge_gls9012331181252
174Eline V@elineev9282171061251
175JECL@jeffreyclaeys7622322571251
176Simon Nichelson@simonnichelson10091361041249
177Gryzo@gryzo9211901361247
178Anneke G@AGuttermann8771831821242
179Kennethc@kennethcalliauw8482571361241
180sgeysenbergh@sgeysenbergh979159911229
181Robin T@RobinTulkens102697921215
182Boemelenkwak@Boemelenkwak955193631211
183Frank Baens@fbaens961186631210
184Jimmy270476@Jimmy270476971145871203
185TomDeeCee@tomdeecee978131921201
186Klaas V@PowerDBAKlaas952152911195
187Cies@CiesDeTheije966137901193
188Djoepe@joepvanderbeke9211651071193
189deluchtfietser@deluchtfietser8222041591185
190desmaelenes@desmaelenes8601481771185
191devmitch@devinckmitch9601151011176
192JasperB@JasperBeelaert933188511172
193Marginaal@Mar_marginaal954140661160
194Karolien C@kclaes18321561511139
195De Brouwerij@JolienDeBr8421621301134
196Oniel1997@nielvaneetvelt891136661093
197KoeRSpee@koepee876130851091
198Nowhere2020@KoenDeWaele17751711431089
199PJ Wesemann@peejay_cee8321091321073
200Boonen doet niet mee@skarobin7921601111063
201IwanPas@iwanpas17701111251006
202Andries@andriessioen75998136993
203Ruben_a_maes@ruben_A_Maes78711237936
204Fahim De Leener@fahimdeleener73411189934
205@dweezzill@dweezzill683119101903
206Caspa@carine_spaens67619429899
207Nena@Nenaaa_7151436864
208CheyenneDC@CheyenneDC7278155863
209KetelsHoogbejubelde @ketels_stef557133108798
210TomB@tombovens60815432794